top of page

Okul Yönetiminde İhtiyacınız Olan Her Şey

Okul Yönetim Programında Onlarca Modül, Onlarca Çözüm: OKYONSİS

OKYONSİS Okul Yönetim Modülü

Okyonsis Okul Yönetim Modülü ile okulunuzun ya da eğitim kurumunuzun ihtiyacı olan tüm gereksiniminizi fazlasıyla bir araya getirdik. Okul yönetim modülü sayesinde, okulunuzun ya da eğitim kurumunuzun tüm akademik süreçlerini kolaylıkla yönetebilirsiniz.

OKYONSİS Öğrenci Modülü

Okyonsis Okul Yönetim Sistemi Öğrenci Modülü ile öğrencileriniz sistemdeki gerekli alanlara kolaylıkla ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Okyonsis öğrenci modülü sayesinde öğrencileriniz notlarına, online sınavlarına, takvimlere, devamsızlıklara ve çok daha fazlasına kolaylıkla ulaşabilirler.

OKYONSİS İnsan Kaynakları Modülü

Okyonsis İnsan Kaynakları modülü sayesinde okul ve eğitim kurumunuzdaki tüm insan kaynakları sürecini kolaylıkla ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz. Karmaşık olmayan İnsan Kaynakları modülünü internet bağlantısı olan her yerde ve her cihazda güvenli ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

OKYONSİS Muhasebe Modülü

Okyonsis Okul Yönetim Sistemi Muhasebe Modülü ile tüm okul ve eğitim kurumunuzun muhasebe işlemlerini tek bir noktadan ve kolaylıkla yönetebilirsiniz. Yüksek güvenlikli bulut depolama sunucularımız ile tüm muhasebe verileriniz güvenle saklanmaktadır.

OKYONSİS Okul Yönetim Sistemini Keşfetmeye Hazır Mısınız?

bottom of page