top of page

OKYONSIS | Okul Yönetim Sistemi Nedir?

Güncelleme tarihi: 24 Ara 2023


OKYONSİS Okul Yönetim Sistemi nedir? Nerelerde kullanılabilir? Hangi cihazlarda kullanılabilir? Kurulumu nasıldır? İlk kullanımı nasıldır? Benzerlerinden ayıran özellikler nelerdir? Size ne katar?

OKYONSIS | Okul Yönetim Sistemi; eğitim kurumlarının kendi içerisindeki tüm kritik yönetim süreçlerinde ihtiyaç duyabilecekleri çözümleri bir arada ve birbirine entegre bir şekilde barındıran,


Zamanla değişen taleplere ve hedeflere anında uyum sağlayabilecek esnekliğe sahip, kişiselleştirilebilir ve geliştirilebilir modüllerden oluşan, bulut tabanlı bir Okul ve Eğitim Yönetim Sistemidir (LMS).


OKYONSIS | Okul Yönetim Sistemi nerelerde kullanılabilir?


OKYONSIS | Okul Yönetim Sistemi; eğitimin türü, alanı ve kapasitesi fark etmeksizin, tüm özel ve devlet eğitim kurumlarında kullanılabilir.


Bu şu demek: Sınırlarımız yok, #eğitim varsa #okyonsis de var ✌🏻😎


- Okul Öncesi Eğitim, Kreş, Anaokul, İlkokul, Ortaokul, Lise veya Üniversiteler.

- Kolejler, Dil Okulları, Akademiler.

- Dershaneler, Etüd Merkezleri, Kurs Merkezleri.

- Satranç Okulu, Basketbol Kursu, Müzik Okulu, El Sanatları Kursu, Halk Eğitim Merkezleri.

- Dijital Kurslar, Online Eğitimler.

- Şahsi Eğitim Merkezleri.


Eğitim veriyor olmanıza rağmen yine de farklı bir şeye ihtiyacınız olduğunu düşündünüz ve nasıl entegre olabileceğimizden emin olamadınız mı? Sorun yok!


Bize ulaşın, OKYONSIS | Okul Yönetim Sistemi kişiselleştirilebilir ve zamanla değişen ihtiyaçlara göre esnetilebilir modüllere sahiptir 💯


OKYONSIS | Okul Yönetim Sistemi hangi cihazlarda kullanılabilir?


OKYONSIS | Okul Yönetim Sistemi; responsive yapıda olup tüm cihazlarla uyumludur. İnternet bağlantısı olan tüm akıllı telefon, tablet, masaüstü bilgisayar veya dizüstü bilgisayarlarda hızlı ve uyumlu bir şekilde kullanılabilir.


AOS ve IOS işletim sistemi kullanan tüm mobil cihazlarda, Windows ve MacOs işletim sistemi kullanan tüm dizüstü ve masaüstü cihazlarda kullanılabilir.


OKYONSIS | Okul Yönetim Sistemi kurulumu nasıldır?


OKYONSIS | Okul Yönetim Sistemi bulut tabanlı bir mimariye sahip olup SAAS modelini kullanmaktadır. Dolayısıyla herhangi bir kurulum gerektirmez.

Kullanıcı adı ve şifre oluşturularak anında kullanıma başlanabilir! 🚀


OKYONSIS | Okul Yönetim Sistemi ilk kullanımı nasıldır?


OKYONSIS | Okul Yönetim Sistemi özelleştirilebilir mimariye sahiptir.

OKYONSIS programını ilk kullanmaya başladığınızda, varsayılan ayarlarda kullanmaya başlarsınız. Dilediğiniz zaman varsayılan ayarları değiştirebilir, kişiselleştirebilir veya sistem fabrika ayarlarına geri dönebilirsiniz.


Mevcut verilerinizi girdikten sonra sistemin verilerinizi analiz etmesini sağlayabilir ve böylece dijital dönüşüm sürecinizi başlatabilir, etkili yönetim sağlayabilirsiniz.


OKYONSIS | Okul Yönetim Sistemi'ni benzerlerinden ayıran özellikler nelerdir?


OKYONSIS | Okul Yönetim Sistemi günümüz okul yönetim yazılımlarından farklı olarak birçok modülü varsayılan olarak kullanıma sunar ve eğitim kurumlarının kendi içerisinde oluşabilecek tüm kritik yönetim süreçlerine ve bu süreçlerin ihtiyaçlarına kapsamlı bir şekilde odaklanır.


Çözümleri bir arada ve birbirine entegre bir şekilde barındıran, zamanla değişen taleplere ve hedeflere anında uyum sağlayabilecek esnekliğe sahip, kişiselleştirilebilir ve geliştirilebilir modülleri ile OKYONSIS | Okul Yönetim Sistemi Türkiye'nin en kapsamlı Okul Yönetim Sistemi'dir.


OKYONSIS | Okul Yönetim Sistemi size ne katar?


Dijitalleşen dünyada var olabilmek, dijital dönüşümün bir parçası olabilmek günümüzde önemli ve akıllı bir yatırımdır.


OKYONSIS | Okul Yönetim Sistemi, #eğitimdedijitalleşme mottosuyla

Dijital Dönüşüm süreciniz kapsamında size birçok kolaylık sunar.


Kurumunuza modern, dijital bir alt yapı sağlayarak sizi ve markanızı ileri taşır.

İnsan kaynaklı hataların ve gecikmelerin önüne geçer, zaman ve efor kaybı oluşturan operasyon süreçlerinizi daha hızlı ve verimli bir şekilde yönetmenizi sağlar. Kapsamlı analiz ve raporlama modülleri ile kurum içi geliştirilmesi gereken yönlerinize odaklanmanızı ve mevcut durumunuz hakkında detaylı gözlem yapmanızı kolaylaştırır. Görüşmeye gelen potansiyel müşterilerinizi ıskalamak yerine değerlendirmenizi, finansal durumunuzu anlık olarak takip edebilmenizi sağlar.


"Tüm Okul Yönetim İhtiyaçlarınız Tek Bir Harika Platformda"

Eğitimin türü, alanı ve kapasitesi fark etmeksizin, birden fazla okul ve eğitim şubelerinizi tek bir platformdan kontrol edebilir;

Çalışanlarınızı, öğrencilerinizi, muhasebenizi ve dış kaynaklarınızı

oldukça verimli ve etkili bir şekilde, kolaylıkla yönetebilirsiniz.


OKYONSIS | Okul Yönetim Sistemi - Doğru Okul Yönetim Sistemi ile ihtiyaç duyduğunuz her şey mümkün ✌🏻

40 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
okullar açılıyor okula dönüş eğitimde dijital dönüşüm
bottom of page